Cautare avansata

Tehnician - Baneasa (perioada determinata)

Daca ai:
- Experienta de minim 6 luni intr-un post similar
- Studii liceale finalizate
- Nivel minim de cunoastere a pachetului Office
- Cunostinte minime tehnice hardware si software
- Limbaj tehnice
- Cunostinte minime de operare PC: Office Word, Excel
- Limba engleza nivel mediu
Esti candidatul ideal!
Care vor fi responsabilitatile tale:
- Verifici si testezi produsele achizitionate de clienti, utilizand instrumentele din dotarea bancului de probe conform instructiunilor de lucru
- Completeazi certificatul de garantie pentru fiecare produs testat
- Oferi informatii clientilor cu privire la serviciile de garantie si post garantie oferite de catre firma/furnizori/producatori
- Oferi clientului al carui produs il testeaza informatii de natura tehnica
- Identifici produsele defecte (DOA) si anunti colegii pentru solutionarea problemei.
Ce oferim noi:
- Pachet salarial competitiv
- Politica de beneficii atractiva
- Program de integrare intr-o echipa tanara si dinamica
- Acces la ultimele tehnologii si echipamente IT
- Acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist unde vei invata in fiecare zi si iti vei dezvolta cariera.
La eMAG, avansam rapid si ne place ceea ce facem. Daca esti pasionat de job-ul tau, fie ca oferi consultanta unui client sau scrii o linie de cod, si tintesti sus, atunci locul tau este in echipa noastra.
Iti oferim cele mai bune programe de dezvoltare pentru a-ti imbunatati atat aptitudinile soft cat si cele specifice activitatii tale, dar tu decizi ce vrei sa inveti si incotro vrei sa mergi. Posibilitatile sunt nelimitate.