Cautare avansata

STIVUITORIST

ARGOMM RO - Calea Aradului DN 69 Km 7
Activitate: Fabricare produse din cauciuc
• RESPONSABILITATI
- Gestiune informatică.
- Incarcare/ descarcare cu motostivuitorul ;
- Activitate de intrare şi preluare a materiei prime in magazie,
- Controlul documentelor,
- Controlul materiei prime expirate, depozitare, tăiere, pregătire şi introducere în secţia de producţie.
- Colaborare cu secţia de producţie, înregistrări.
- Instrucţiuni şi Sistemul de control al calităţii.
- Securitate.
• CERINTE
- autorizatie de stivuitorist vizata 2017;
- experienta anterioara
- limba italiana constituie un avantaj;
- bune abilitati de comunicare, organizare, coordonare;
- orientare catre rezultat, atitudine proactiva, flexibilitate;
- responsabilitate si corectitudine;
- dorinta de a invata si a se dezvolta profesional.
• OFERTA
- salariu motivant;
- bonusuri lunare;
- bonuri de masa de 15 lei;
- transport gratuit;
- ore suplimentare platite dublu;
- premiu de vechime;
- asigurare privata de sanatate