Cautare avansata

SPECIALIST MARKETING

Candidatul ideal
- studii superioare (studiile de marketing reprezinta un avantaj) - engleza nivel avansat - aptitudini scriere texte si copy writing - cunostinte nivel avansat excel, word, power point - persoana responsabila, atenta la detalii - persoana cu creativitate si idei inovative in domeniul marketinguluiDescrierea jobului
Responsabilitati: - elaboreaza texte de prezentare pentru produsele companiei - dezvolta si implementeaza programe de marketing specifice pentru cresterea vanzarilor de produse ale Maxigel si pentru consolidarea brandului - concepe, editeaza, imbunatateste - folosind resurse interne sau externe - materiale promotionale, newslettere, campanii de marketing direct, merchandising si diverse proiecte de internet marketing - efectueaza cercetari / analize privind tendintele pietei, concurenta Se ofera: - pachet salarial atractiv - spatiu de lucru modern - mediu de lucru placut intr-o companie cu operatiuni multiple - proiecte de lucru antrenante si provocari continueDescrierea companiei
Maxigel este unul din principali furnizori de echipamente alimentare si frigorifice din Romania. Compania noastra dispune de o infrastructura puternica, avand filiale si showroom-uri ce acopera intreg teritoriu Romaniei in Bucuresti, Ploiesti, Cluj, Constanta, Iasi, Sibiu, Timisoara, Pitesti, Craiova si Oradea. Maxigel ofera in permanenta servicii de consultanta, proiectare, finantare, livrare prin intermediul propriilor masini de transport, service si mentenanta echipamentelor furnizate la nivel national. Societatea noastra isi desfasoara activitatea in conformitate cu cele mai inalte standarde europene prin implementarea sistemului de management integrat calitate-mediu ISO 9001 si ISO 14001, certificat international de Societatea Germana de Certificare a Sistemelor de Management DQS. Maxigel targheteaza segmentele premium si mediu ale pietei oferind echipamente ale celor mai importanti producatori din domeniu din Italia si Germania.