Cautare avansata

Reprezentant Vanzari - sanatate si wellness -

Candidatul ideal
Biosistem a dat startul unui nou proiect de formare profesionala. Noi investim in tine toate resursele necesare formarii tale ca om de succes, tu trebuie sa iti doresti foarte mult sa te dezvolti si sa fii foarte implicat. Impreuna putem face lucruri impresionante! APLICA ACUM! TE ASTEPTAM! Candidatul ideal este: - o persoana sociabila, volubila, cu abilitati de comunicare si persuasiune - persoana energica, pozitiva, cu o capacitate de automotivare puternica si cu orientare catre client - abilitati bune de organizare si administrare a propriei activitati - studii medii sau superioare (cele superioare constituie un avantaj) - rezistenta la stres si cu ambitie de dezvoltare si reusitaDescrierea jobului
Responsabilitati: - contactatarea telefonica a clientilor si a potentialilor clienti din baza de date a companiei in vederea invitarii lor in cadrul centrului nostru in baza unei programari - promovarea si vanzarea produselor si serviciilor companiei intr-un mod profesionist si eficient care sa aduca rezultate - realizarea planului de vanzare si indeplinirea targetului stabilit de companie si manager - intocmirea de rapoarte zilnice si saptamanale privind activitateaDescrierea companiei
Centrul de intretinere a sanatatii Biosistem a adus pentru prima oara in Romania un centru de ingrijire a sanatatii la standarde europene. In centrul nostru, clientii nostri pot primi informatii utile in ceea ce priveste problemele de sanatate cu care ne confruntam cu totii in zilele noastre si nu numai, si informatii solide despre metode de terapie, ameliorare si intretinere a sanatatii complementare, pe cale naturala si extrem de eficiente pe termen lung.