Product Manager – scule si masini unelte, echipamente de masura

Candidatul ideal
- Studii superioare tehnice (Inginer TCM, masini unelte); - Experienta in productie / vanzari; - Bune abilitati de comunicare si negociere; - Persoana responsabila, cu initiativa, sociabila, orientata catre obtinerea de rezultate; - Permis de conducere categoria B, disponibilitate pentru deplasari in zona alocata; - Cunostinte operare PCDescrierea jobului
RESPONSABILITATI: - Contacteaza clientii si identifica necesitatile specifice procesului de productie; - Prezinta si vinde produsele din portofoliul firmei - scule si masini unelte, echipamente de masura; - Negociaza contractele comerciale; - Participa la sesiuni periodice de training, in tara si in strainatate. BENEFICII: - Pachet salarial deosebit: salariu fix motivant + bonus consistent corelat cu rezultatele; - Autoturism de serviciu, telefon mobil, laptop; - Traininguri periodice in tara si in strainatate.Descrierea companiei
Recrutam pentru o companie cu +10 milioane euro cifra de afaceri in Romania, 40 de angajati, experienta de +20 de ani in furnizarea de solutii integrate pentru procesele de productie, avand retea nationala de vanzari si service scule aschietoare, masini unelte, instrumente de masura.