Cautare avansata

Preparator produse lactate - Branzarie

SC Agroserv Mariuta SRL este o companie cu peste 20 de ani de activitate in agricultura. Avand un sistem integrat, societate se ocupa cu productia cerealelor, valorificarea lor in nutretul vacilor de lapte si apoi cu procesarea laptelui in produse deosebite.  Suntem una dintre cele mai mari ferme de vaci de lapte din Romania si o afacere 100% romaneasca. Mai multe detalii aici:

Denumire functie: Preparator produse lactate - Branzarie
Localizare: Dragoesti, Ialomita.
Beneficii:
salariu competitiv corelat cu studiile si experienta
decontarea/asigurarea transportului,
exista si posibilitatea de cazare - negociabil
acces la cursuri de formare si instruire in tara si in afara
tehnologii de lucru de ultima generatie
Cerinte:
experienta in industria de procesare lactate, experienta in productia branzeturilor prezinta un avantaj
studii superioare sau medii de profil (studiile superioare constituie un avantaj)
cunostinte de engleza sau alta limba straina (franceza / italiana)
cunostinte operare PC, lucrul cu sisteme informatice de management al productiei constituie un avantaj
capacitate de invatare continua si de evolutie profesionala
disponibilitate pentru lucru in ture.
Descrierea postului:
Executa sarcini secifice prepararii branzeturilor conform planului de productie
Implementeaza procedurile de curatenie si igienizare a echipamentelor
Managementul calitatii (analize, verificare parametrii echipamente, solutii de imbunatatire etc)
Lucreaza in interdependenta cu ing tehnolog/pasteurizator
Raporteaza in sistemul informatic
Respecta si propune proceduri de lucru, imbutatatiri etc
Respecta standardele si legislatia in vigoare