Cautare avansata

Pracownik Działu Obsługi Klienta

Descrierea jobului
Opis stanowiska Codzienne zadania i obowiązki: Profesjonalna obsługa klienta zewnętrznego firmy JYSK, Kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z klientami firmy JYSK, Obsługa po-sprzedażowa (wymiany, zwroty, reklamacje), Stała współpraca z innymi działami Centrum Dystrybucji w celu właściwej koordynacji procesu wysyłek towarów do klientów, Stała współpraca ze sklepami JYSK, Współpraca ze sklepami internetowymi JYSK w krajach obsługiwanych przez Centrum Dystrybucji. Kwalifikacje Dołącz do nas jeśli: Znasz dobrze język angielski (w mowie i w piśmie); Potrafisz obsługiwać pakiet MS Office; Masz doświadczenie w sprzedaży lub telemarketingu (mile widziane); Jesteś gotowy/-a do pracy w systemie zmianowym. Dodatkowe informacje Co oferujemy? Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem; Dodatkowe benefity takie jak: karta Multisport, opieka medyczna; Możliwość pracy z nowoczesnymi narzędziami i platformami, Dobrze zaplanowane szkolenie wprowadzające.Descrierea companiei
JYSK to międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły wyposażenia wnętrz, wywodząca się z Danii. W Polsce działamy od roku 2000 i każdego roku otwieramy kilkanaście nowych sklepów. Dzisiaj mamy ich już ponad 700. Dołącz do naszego zespołu.