Cautare avansata

LUCRATOR COMERCIAL

Candidatul ideal
Daca esti: - responsabil si comunicativ - iti place sa interactionezi cu oamenii - iti place sa lucrezi in vanzari - apreciezi stabilitatea si iti doresti sa lucrezi cu cele mai cunoscute branduriNu ezita sa aplici!Descrierea jobului
Responsabilitati: - Intampini clientii intr-o maniera prietenoasa si relaxata,oferindu-le o experienta placuta, - Promoveaza imaginea si produsele comercializate in magazin, - Opereaza pe casa de marcat, - Pastreaza standardele de visual merchandising vomfo criteriilor de brand, - Receptioneaza marfa si o pregateste pentru a fi expusaCe oferim: - Pachet salarial format din: salariu fix (peste media pietei) + comision din vanzari in functie de vanzarile personale - Training specializat - Mediu de lucru placut si profesionist - Reduceri consistente de angajat la produsele comercializate - Oportunitatea de a avansa in cadrul companiei - Program de lucru flexibilDescrierea companiei
50 Style este un concept multi-brand, al carui motto este: "Active. Together". Scopul principal al mărcii este să livreze cele mai bune produse la prețuri accesibile pentru fanii stilului confortabil. În magazinele 50 Style puteți găsi o gamă largă de haine, pantofi, accesoriile de la branduri bine cunoscute, cum ar fi: Nike, Adidas, Reebok, Puma, Umbro, Lotto sau Feewear. În prezent 50 Style are 140 de magazine în Polonia și Lituania, iar extinderea în regiunea CEE este in continua dezvoltare.