Cautare avansata

Junior Engineer (Electrical)

Candidatul ideal
Gi Group, recruteaza Junior Engineer (Electrical) pentru clientul sau o companie producatoare si distribuitoare de echipamente electrice (acumulatori, baterii, redresoare, generatoare de curent).Cerinte • Studii medii/superioare, in domeniul electric/electronic - cerinta obligatorie • Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu; • Carnet de conducere categoria B; • Capacitate de organizare si planificare a activitatilor impuse; • Disponibilitate pentru deplasare in toata tara;Descrierea jobului
Responsabilitati: Realizeaza activitatii de montaj si mentenanta pentru echipamente precum (acumulatori, baterii, redresoare, generatoare de curent, etc) Asigura relatia client - firma Redacteaza documente si rapoarte necesare Propune masuri de imbunatatire a activitatii Efectuează servicii de reparaţii şi punere în funcţiune Beneficii: Pachet salarial atractiv Tichete de masa - 15lei/zi Program de lucru office: L-V: 9:00 -17:30 Autoturism de serviciu Mediu de lucru tanar Daca aceasta oportunitate prezinta interes, va invitam sa ne trimiteti CV-ul tau la adresa simona.achirei@gigroup.comDescrierea companiei
Gi Group este unul din liderii europeni in furnizarea serviciilor pentru dezvoltarea pietei muncii, cu expertiza principala in crearea si implementarea solutiilor de munca flexibile. La inceputul anului 2009, a achizitionat pachetul majoritar de actiuni al Barnett McCall Recruitment, adaugand la cei peste 10 ani de experienta ai BMR metode de recrutare inovatoare si expertiza internationala. Gi Group Staffing Company este o societate comerciala autorizata ca agent de munca temporara (cu sediul din Bucuresti si toate birourile regionale permanente) in condiţiile art. 88 din Codul Muncii, in conformitate cu autorizaţia de funcţionare seria B nr. 0000101/26.06.2009 emisa de Direcţia de Munca, Solidaritate Sociala si Familie Bucureşti, poziţia 171 in Registrul Naţional de Evidenta a Agenţilor de Munca Temporara Autorizaţi � Municipiul Bucuresti. Suntem o societate inregistrata ca operator de prelucrare a datelor cu caracter personal si de transfer a datelor cu caracter personal sub nr. 12305.