Cautare avansata

Graphic Designer (Adobe suite: Ai, Ps, Id, Ae, Pr)

Candidatul ideal
Ca parte a dezvoltarii activitatilor sale in domeniul comunicarii, Ellipse Marketing doreste sa recruteze un Grafician :Cerinte : • Cunoasterea la nivel avansat a programelor : Photoshop, Illustrator, inDesign • Cunoasterea la nivel mediu sau avansat a programelor : After Effect, Premiere • Cunoasterea programelor office : PowerPoint, Word • Riguros in indeplinirea sarcinilor de serviciu (respectarea cerintelor clientilor, atenţie la detalii, respectarea deadline-urilor) • Cunostinte avansate de franceza si engleza reprezinta un avantaj.Descrierea jobului
Responsabilitati: Noul coleg se va alatura echipei de graficieni si va interveni in diferite proiecte ale clientilor: • Prelucreaza si realizeaza layout-uri (print & digital) pentru diferite suporturi de comunicare corporate si HR. • Realizeaza video/motion design (AE / Premiere Pro) • Realizeaza infograficeDescrierea companiei
Ellipse Marketing is an independent agency specializing in strategic and operational marketing. www.ellipse-marketing.com