Cautare avansata

Frigotehnist

EBC HR Solutions este în căutarea unui Frigotehnist pentru o companie ce furnizează soluții integrate de climatizare, proiectare, import de echipamente și servicii de mentenanță in domeniul instalatiilor de incalzire si ventilare-climatizare pentru București.

Cerinte
• Experiența în domeniul mentenanței instalațiilor de climatizare constituie avantaj!• Experiența în domeniul montajului și mentenanței instalațiilor de încălzire constituie avantaj!• Diplomă de frigotehnist constituie avantaj;• Coerență în gândire, comunicare ușoară, capacitate de analiză și sinteză, de a lua decizii, capacitate organizatorică, loialitate, flexibilitate și inițiativă;• Disponibilitate la deplasări (25% din timp);• Permis auto categoria B constituie avantaj.

Responsabilitati
• Execută lucrările de montaj pentru instalațiile de climatizare;• Execută operațiunile de mentenanță - întreținere pentru aparatele de aer condiționat;• Întocmește procesele verbale de montaj.

Alte informatii
• Salariu și avantaje motivante în funcție de activitatea desfășurată;• Lucru într-o echipă profesionistă;• Training-uri externe la producători;• Calificări;• Decontare transport