Cautare avansata

Field Representative pt zona Caras Severin

Candidatul ideal
Field Reprezentative are ca rol principal implementarea strategiei de merchandising si distributie a produselor Kandia. Coordoneaza si ofera suport echipelor de agenti ale companiilor de distributie a produselor Kandia. Reprezinta compania interacţionând cu clientul şi este responsabil pentru realizarea recunoaşterii noastre ca cel mai bun furnizor de produse zaharoase din Romania.Descrierea jobului
Responsabilitatile postului:Piaţă: -Respectarea routiung-ului zilnic, saptamanal si lunar stabilit de Regional Sales Manager; -Mentinerea si imbunatatirea prezentei si vizibilitatii produselor Kandia in conformitate cu standardele companiei; -Inregistrarea si raportarea rezultatelor zilnice; Transmiterea rapoartelor catre sediul Kandia la timp, conform termenelor stabilite.Persoane: -Colaboreaza eficient cu echipele de agenti ale companiilor de distributie a produselor Kandia; -Acţionează ca un instructor de echipă şi în anumite situaţii instruieşte sau susţine agentii de vanzari si merchandiserii companiilor distribuitoare de produse Kandia din zona alocata.Clienţi: Formarea si dezvoltarea relatiilor cu clientii in zona alocata; -Construieşte relaţii puternice cu clienţii şi echipa de vânzări a distribuitorului în zona alocataAdministrare: -Viziteaza periodic, la intervale prestabilite prin routing, clientii din zona de responsabilitate -Decide şi implementeaza cele mai adecvate metode si standuri de prezentare pentru produsele Kandia, atat la casele de marcat, dar si la raft in punctele de vânzare din zona alocată, în conformitate cu standardele companiei. - Negociază spaţiul şi promoţiile companiei cu clientii din zona deservita -Gestioneaza stocul si necesarul de standuri si materiale promotionale Kandia -Completează rapoarte de activitate şi rezumă informaţiile pe baze zilnice, saptamanale si lunare, la timp, conform termenelor stabilite.Educational Cerinte: -Studii: minim liceul; absolvirea studiilor universitare constituie avantaj; -Limba engleza nivel mediu; -Bune cunostinte PC: minim cunoasterea si utilizarea Excel si Word -Permis auto categoria BExperienta Cerinte: -Experienta in vanzari in domeniul FMCG, constituie avantaj; -Experienta in relatia cu clientii; -Bune abilitati de comunicare si negociere. -Nivel ridicat de energie si dorinta de reusita. -Organizare si orientare catre rezultate;Descrierea companiei
Kandia Dulce este una dintre cele mai importante companii din domeniul dulciurilor de pe piata din Romania,avand in portofoliu marci de traditie precum Kandia,Laura,Magura,Rom,Silvana si SugusInformare cu privire la modul de Prelucrare a Datelor Personale Vă mulțumim pentru aplicația dumneavoastră. În cazul în care profilul și experiența dumneavoastră sunt relevante pentru postul pentru care ați aplicat, veți fi contactat(ă) pentru stabilirea unui eventual interviu. În cazul în care aplicația dumneavoastră nu va fi selectată în procesul de selecție pentru care ați aplicat, aplicația dumneavoastră va fi păstrată pentru o perioadă de 12 luni, apoi va ștearsă din toate evidențele Kandia, împreună cu datele dumneavoastră personale. Prin transmiterea oricăror documente (inclusiv, dar fără a se limita la curriculum vitae, scrisori de intenție, scrisori de recomandare) către Kandia Dulce direct la sediul social, la adresa de email cariere@kandia.ro, prin intermediul rețelelor de socializare (LinkedIn, Facebook etc.) sau prin aplicarea în cadrul unei platforme online de locuri de muncă, vă exprimați acordul expres și neechivoc ca aceste date să fie prelucrate de Kandia Dulce in scopul recrutarii, selecției și angajarii de personal. Kandia Dulce va putea să colecteze, să înregistreze, să organizeze, să stocheze, să extragă, să consulte, să utilizeze sau să proceseze în orice alt mod, în conformitate cu Legea nr. 677/2001 pentru protecția persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal și liberă circulație a acestor date și cu Regulamentul General Privind Protecția Datelor (GDPR), oricare dintre datele cu caracter personal furnizate de către dumneavoastră (nume, prenume, CNP, vârstă, sex, , starea de sănătate, adresa de domiciliu, reședința, adresa de e-mail, cont bancar, ocupația, venitul, fotografie, adresa IP, orice alt tip de date care se pot corela pentru a duce la identificarea unei persoane). In procesul de recrutare, datele personale puse la dispozitie de dumneavoastră se vor afla in gestiunea departamentului de Resurse Umale al Kandia Dulce dar, de asemenea vor putea fi transmise spre analiză şi evaluarea candidaţilor si către coordonatorii departamentelor pentru care se efectuează recrutarea şi respectiv şefilor ierarhici ai acestora. Kandia Dulce a implementat măsuri adecvate pentru a asigura un nivel considerabil de securitate a prelucrării datelor Dvs. personale comunicate prin intermediul CV-ului. În măsura în care aplicația Dvs a dus, în procedura de recrutare la încheierea unui contract individual de muncă, CV-ul transmis nouă și respectiv datele personale cuprinse în acesta va fi atașat la dosarul Dvs. de personal. Potrivit legislației în vigoare, din momentul transmiterii datelor personale, aveți dreptul de a ne solicita accesul la acestea, rectificarea sau ștergerea acestora (în măsura în care acest lucru nu contravine legii), restricționarea prelucrării sau portabilitatea acestora, dreptul la opozitie, precum si dreptul de a nu face obiectul unei decizii bazate pe prelucrare automatizata.. În vederea exercitării acestor drepturi, vă puteți adresa printr-o cerere întocmită în formă scrisă, datată, semnată și expediată la sediul Kandia Dulce, care vă va răspunde și va lua măsurile ce se impun, în termenele prevăzute de lege. De asemenea, aveți dreptul de a vă opune prelucrării și de a depune o plângere în fața Autorităţii Naţionale de Supraveghere a Prelucrării Datelor cu Caracter Personal.