Cautare avansata

electrician automatist intretinere/reparatii

Cerinte:

Experienta minim 5 ani
 Experienta in automatizari

Responsabilitati principale
Repune sub tensiune instalaţia electrică în vederea verificării calităţii lucrării;
Inlocuieşte/repară echipamentul electric defect;
 Identificare echipamente şi componente defecte, în vederea remedierii;
Intretinere si verificari automatizari verificari electrice dintr-un abator
Scoatere de sub tensiune echipamentele electrice conform normelor tehnice de securitate a  muncii şi PSI;
Exercitare verificări asupra instalaţiilor electrice, vizual, auditiv sau cu ajutorul aparatelor de - măsură, prin proceduri adecvate, în vederea respectării normelor PSI;
Alege sculele, materialele şi aparatele de măsură conform schemei de lucru;
Reface izolaţia circuitului şi legăturile de împământare conform normelor tehnice;
Remediază eventualele defecte şi prezintă lucrarea pentru recepţie.

Oferim:
Pachet salarial atractiv + bonus de perfromanta
Masa calda de pranz
Abonament medical clinica privata
Contract perioada nedeterminata