Cautare avansata

DIRECTOR CALITATE

Candidatul ideal
Studii superioare tehnice – specializare Inginer; Experiență de minim 2 ani în activitatea de Management al Calității; Cunoaşterea standardelor naţionale/internaţionale privind calitatea; Cunoştinţe în funcţionarea/construirea sistemului de control al calității - construcții de mașini; Abilități de coordonare și implementare proceduri de lucru; Capacitate de sinteză și analiză, creativitate, originalitate; Orientat(ă) pe obiective și spre rezultate; Spirit de echipă și capacitatea de integrare în mediile de lucru;Descrierea jobului
Descrierea jobului: Elaborarea și implementarea politicii societății în domeniul calității; Coordonarea întocmirii metodologiilor de lucru privind calitatea; Crearea, optimizarea procedurilor și proceselor, pentru a atinge obiectivele; Monitorizarea procesului de asigurare a calității la nivel de clienți și furnizori; Perfecționarea continuă a sistemului de asigurare a calității; Revizuirea documentelor sistemului de management al calității și adaptarea acestora în funcție de specificul activității, la cerințele standardelor în vigoare; Urmărește implementarea acțiunilor preventive și propune măsuri de îmbunătățire; Oferirea suportului necesar controlorilor de proces (CTC) și personalului din producție, pe teme de calitate; Implicarea activă în aprobarea procesului de serie; Participarea la ședințele de analiză, a datelor rezultate din activitățiile de producție; Beneficii: Mediu de lucru plăcut și competitiv, alături de colegi tineri și dinamici; Suport continuu pentru creșterea profesională; Contract de muncă pe perioadă nedeterminată; Pachet salarial atracativ, incluzând tichete de masa și transport gratuit.Descrierea companiei
IRUM este o companie româneasca cu capital privat localizată în Reghin, jud. Mureș. Are peste 400 de angajați și o experiența de peste 60 de ani în construcția de mașini și utilaje destinate industriei forestiere și agricole. Va așteptăm pe www.irum.ro