Cautare avansata

BTL ACCOUNT EXECUTIVE (Magurele, Jud. Ilfov)

Candidatul ideal
- ai experienta minim 2 ani , pe un post similar - studii superioare finalizate - stapanesti foarte bine pachetul MS Office (Word, Excel, Powepoint s.a) - ai foarte bune abilitati de comunicare si relationare - disponibilitate pentru program full time - inveti usor lucruri noi - esti pro-client si identifici usor solutii pragmatice - privesti proiectele ca pe o provocare si o oportunitate de dezvoltareDescrierea jobului
Descrierea Jobului: - Implicarea activa in toate etapele proiectelor si eficienta in gestionarea acestora - Ofera asistență managerului de cont / conducătorului de proiect - Transmiterea ofertelor catre clienti, sub indrumuarea managerului de cont - Cunoaste foarte bine materiale ce constituite inventarul clientilor si opereaza corect informatiile in cadrul acestora - Organizarea și prioritizarea task-urilor; - Prospectarea pietei pentru identificarea de noi furnizori, spre optimizarea costurilor - Lansarea, urmarirea si mentinerea relatiei cu diversi furnizori - Raportare zilnică /săptămânală/ lunară către managementul superior - Sarcini administrativeBeneficii: - loc de munca stabil si sanse reale de avansare - contract de munca pe perioada nedeterminata - pachet salarial atractiv, incluzand decont combusitibilPunct de lucru: Magurele, Jud. IlfovDescrierea companiei
Reprezentam un grup de companii cu activitate in sfera BTL/Events: transporturi, depozitare, inchiriere logistica,implementare, servicii tehnologice de ultima generatie (live streaming, solutii Wi-Fi pentru evenimente cu pana la 20.000 de utilizatori simultani, activari 360 photo).