Cautare avansata

Branch manager - Bucuresti

Cerinte:
• Experienta peste 5 ani in domeniul vanzarii de caroserii / echipamente hidraulice industriale / camioane este OBLIGATORIE
• Candidatul selectat trebuie sa poata efectua independent o negociere pe diferite probleme si la diferite nivele
• Domiciliul stabil in Bucuresti
• Carnet de conducere Cat. B
• Cunostinte de limba engleza la nivel avansat
• Cunostinte de management si relationare interpersonala
• Abilitati de leader
• Implicare efectiva in desfasurarea activitatii
Descrierea jobului:
• Identificarea, negocierea si inchirierea spatiului de productie in Bucuresti - primul pas
• Reprezentarea firmei in fata tertilor si vanzarea pe zona a produselor si seviciilor asigurate de firma noastra: caroserii pt vehicule comerciale, macarale, carlige hidraulice, bene basculabile, lifturi pentru camioane, autocompactoare deseuri, maturatoare stradale, agregate frigorifice pentru camioane, etc.
• Reprezentarea si negocierea contractelor de toate felurile
• Acordarea suportului tehnic si comercial departamentului de productie initial si apoi celui de vanzari
• Dezvoltarea echipelor de productie si departamentului de vanzari caroserii si echipamente specializate

• Raspunde de indeplinirea targetului lunar / trimestrial de vanzari
• Angajarea personalului
Descrierea companiei:
Fabrica de carosari SRL este producator autorizat RAR si ofera toata gama variata de suprastructuri pentru toate marcile de vehicule comerciale. Prin calitatea produselor oferite, avem in acest moment colaborari cu toti producatorii de vehicule din tara si pe viitor vom oferi clientilor nostrii o gama extinsa de servicii de productie si montaj suprastructuri specializate pentru diferite aplicatii.
Suntem reprezentanti directi ai unor producatori importanti de echipamente hidraulice si frigorifice cu o vasta experienta pe acest domeniu.
Deasemenea suntem unici reprezentanti pentru doi mari producatori de sisteme de incalzire si aer conditionat pentru autovehicule
Prin departamentul de cercetare-proiectare asiguram clientilor nostrii solutii dedicate.
Asiguram service autorizat in garantie si post-garantie pentru agregatele frigorifice marca proprie pe toata tara.
Oferim angajatilor nostri:
• Contract de munca pe perioada nedeterminata
• Salariu de incadrare motivant plus bonusuri de performanta
• Masina de serviciu si restul dotarilor necesare pentru desfasurarea activitatii
• Un mediu de lucru placut, conditii de munca foarte atractive, o echipa omogena si implicata in activitate
• Posibilitati de formare si dezvoltare profesionala prin folosirea celor mai moderne tehnologii si echipamente de lucru
• Posibilitate de dezvoltare rapida si evolutie a carierei