Cautare avansata

Ajutor gestionar

Candidatul ideal
Esti in cautarea unei noi oportunitati de cariera? Noi, Inform Lykos Romania, suntem in cautarea unui Ajutor gestionar, care sa se alature echipei noastre! Avem nevoie de cel mai bun dintre profesionisti pentru a ne sustine in proiectele noastre indraznete si a face fata tuturor provocarilor, pentru a livra excelenta si a realiza mai mult decat realizam astazi. Daca esti un bun profesionist si esti pregatit pt aceasta provocare, aplica pe site sau trimite-ne aplicatia ta la adresa de e-mail: resurse.umane@lykos.ro.Educatie si experienta: • Studii medii; • Cunostinte operare PC (Word, Excel); • Experienta pe un post simiar, autorizatia ISCIR de stivuitorist si/sau cunostintele SAP pot fi un avantaj; • Simt tehnic si abilitati de comunicare; • Energie, seriozitate, buna organizare; • Atitudine pro-activa si spirit de echipa;Descrierea jobului
Descrierea postului: • Gestionarea stocurilor de materii prime, materiale, semifinite, consumabile si piese de schimb; • Verificarea cantitativa si calitativa a produselor receptionate in conformitate cu actele de insotire a marfii (avize,facturi, etc.); • Operarea intrarilor, iesirilor si consumurilor de materiale in sistemul de gestiune SAP; • Etichetarea materialelor stocate in depozit; • Preluarea si operarea retururilor; • Verificarea periodica a stocurilor (teren vs. scriptic) • Arhivarea documentelor (receptii de marfa, etc.); • Respectarea conditiilor de depozitare; • Scanarea codurilor de bare de pe etichetele cutiilor pregatite pentru livrare; • Pastreaza o ordine desavarsita in spatiile de depozitare; • Raspunde pentru respectarea in cadrul depozitului a normelor de protectie a muncii si a celor de paza si securitate impotriva incendiilor.Oferta noastra: Un mediu de lucru interesant, oportunitatea de a lucra alaturi de profesionisti intr-un domeniu de activitate fascinant si aflat intr-o continua schimbare, sanse de dezvoltare si a face parte din echipa noastra. Pachet salarial atractiv, transportul angajatilor este asigurat de catre companie.Eligibilitate: Numai candidatii care intrunesc conditiile de mai sus vor fi contactati. In situatia in care nu veti fi contactat dupa aplicarea la acest post CV-ul Dvs. va fi retinut in baza noastra de date pentru potentiale oportunitati ulterioare.Descrierea companiei
Who we areLYKOS is a group of companies that work seamlessly to provide services and products of information management and processing in paper and paperless forms. With 116 years of history in the field, LYKOS enjoys a reputation of reliability, trust and innovation with its customers across 50 countries, and actively shapes the development of the data management market.We cover the entire document and data based needs for our customers, from the simplest documents to complex and sensitive information and data management, highly customized end-to-end solutions and products.Our mission is to guide and lead the development of the market that lies at the intersection of Graphic, Information and Communication industries into the metaprinting era. See how we do things here: http://www.lykos.ro.