Advanced search

Specjalista ds. Rekrutacji IT

O Lingaro
Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą świadczącą usługi IT, założoną w 2005 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań w obszarze Data Analytics i Business Intelligence. Naszymi klientami są największe światowe firmy oraz liderzy polskiego rynku.W tej chwili zatrudniamy już ponad 380pracowników w trzech lokalizacjach: w Warszawie, Wrocławiu i Manili na Filipinach.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
TWOJE ZADANIA
Tworzenie ogłoszeń o pracę
Prowadzenie projektów rekrutacyjnych
Bezpośrednie docieranie do kandydatów z zastosowaniem różnych metod rekrutacji (np. LinkedIn, Facebook)
Kompletowanie dokumentacji, umawianie spotkań i przeprowadzanie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych
Sporządzanie raportów, zestawień i analiz w zakresie rekrutacji i selekcji
WYMAGANIA
Doświadczenie w obszarze rekrutacji (mile widziane w rekrutacji IT)
Chęć intensywnego rozwoju i zdobywania doświadczenia w obszarze pozyskiwania i rekrutowania kandydatów z sektora IT
Znajomość narzędzi rekrutacyjnych
Nastawienie na własny rozwój i niestandardowe rozwiązania w obszarze HR
Komunikatywność i otwartość
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację
 OFERUJEMY
Realną możliwość wpływania na rozwój firmy i realizacji swoich pomysłów
Przyjazną i niekorporacyjną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
Współtworzenie fajnej firmy
Czas pracy dostosowany do Twojego życia poza pracą
BENEFITY
Liczne imprezy firmowe, jak: Third Thursday Beer, Summer & Christmas Party, owocowe wtorki
Wyjścia integracyjne z zespołem
Bezpłatna opieka medyczna (LuxMed) i dofinansowanie do karty Multisport
Elastyczne godziny pracy
Przyjazna atmosfera pracy
Elastyczne warunki zatrudnienia
Nielimitowana kawa i herbata