Advanced search

Responsabil Procesare Comenzi ( part - time - 6h)

Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.
Gi Group recruteaza candidati pentru rolul de Reponsabil Procesare Comezi, pentru una dintre cele mai mari companii la nivel global, care activeaza in domeniul tutunului.rnrnCerinte:rnrnMinim studii medii finalizate;rnMinim 6 luni experienta in Vanzari Call Center Suport vanzari Back office Procesare comenzi;rnAtentie la detalii;rnAbilitati excelente de comunicare, ascultare, orientare catre client;rnCompetente excelente de negociere in vanzare;rnAbilitatea de a empatiza cu clientii;rnBune abilitati de operare pe calculator si data entry;rnCapacitatea de a identifica si evalua nevoile clientilor;rnCapacitatea de a oferi informatii complete, valide si corecte care clienti.
Responsabilitati:rnrnMonitorizarea vanzarilor in vederea atingerii strategiei de business a companiei;rnProcesare comenzi cu atentie la detalii si acuratete;rnConstruirea unei relatii bune cu clientii;rnOferirea de informatii valide, corecte si complete catre clienti prin folosirea metodelor potrivite;rnPreluarea cerintelor clientilor si oferirea de solutii si alternative in timpul alocat; efectuarea de follow-up pentru a se asigura rezolvarea situatiilor;rnIndeplinirea targetului individual si de echipa, atat de vanzari cat si de apeluri;rnUrmarirea procedurilor si politicilor companiei;rnMentinerea comunicarii cu clientii si raportarea problemelor aparute;rnInregistrarea interactiunilor cu clientii si a detaliilor interactiunilor.
Beneficii:rnrnPachet salarial atractiv;rnTichete de masa;rnAsigurare medicala privata;rnProgram de lucru part-time: L-V, 08.00 14.30 sau 15.00 15.30rnMediu profesionist de lucru.