Advanced search

Manager centru medical

Candidatul ideal
Candidatul ideal: • Studii superioare finalizate; • Experinta manageriala; • Experinta in lucru cu CAS poate fi un avantaj; • Gandire strategica, capacitate de intelegere a strategiilor generale de management; • Persoana echilibrata si cu simtul raspunderii; • Spirit de initiativa si organizatoric; • Capacitate de a evalua obiectiv si a lua decizii rapid; • Orientare catre rezultate; • Asumarea propriilor actiuni; • Experinta in lucru cu ISO; • Cunostinte de MS Office; • Abilitati de comunicare si relationare; • Spirit de echipa;Descrierea jobului
Descrierea jobului: • Coordonarea activitatii unei clinici medicale; • Implementarea strategiei de vanzari; • Atingerea target-ului companiei; • Evalueaza si monitorizeaza activitatile desfasurate in clinica in scopul cresterii performantelor profesionale si utilizarii eficiente a resurselor alocate; Beneficii: • Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul medical • Venit in functie de performanta • Avantajul de a lucra intr-o companie dinamica si puternica.Descrierea companiei
• Retea clinici medicale