Advanced search

Inginer Instalatii urmarire santier

Descrierea jobului
Pentru unul din clientii nostrii, o companie de proiectare si executie in domeniul constructiilor cautam un Inginer Instalatii urmarire santier in Cluj-Napoca.Responsabilitati: Gestionarea lucrarilor industriale de instalatii: HVAC, sanitare, stingere a incendiilor, electrice;Realizarea necesarului de materiale si planificarea productiei;Intocmirea situatiilor de lucrari;Supervizarea lucrarilor de executie si punere in functiune a instalatiilor;Coordonarea permanenta a relatiei cu subcontractorii, respectiv rezolva in timp util problemele aparute pe parcursul desfasurarii activitatii;Participarea la toate fazele proiectului de la inceputul proiectului si pana la receptia finala respectand termenele de predare stabilite.Cerinte: Studii superioare in domeniul in domeniul instalatiilor electrice, sanitare, HVAC;Minim 3 ani experienta anterioara pe o pozitie similara de executie pe santier;Competente digitale in folosirea de aplicatii si programe de management de proiect;Limba Engleza – nivel conversational.Descrierea companiei
Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.