Advanced search

GESTIONAR - Timisoara

Responsabilitati:
- Primeste, gestioneaza si elibereaza materialele din gestiunea de materiale, materii prime si auxiliare. - Coordoneaza si participa la receptia cantitativa a tuturor produselor din cadrul gestiunii, in baza documentelor de intrare; - Verifica si aproba toate intrarile si iesirile din gestiune. - Verifica inregistrarea actelor de primire si eliberare corect, complet si la timp in fisele de magazie pentru toate produsele conform dispozitiilor legale. - Efectueaza inventarierea bunurilor din gestiunea sa conform procedurilor interne. - Ofera departamentelor interesate informatii legate de stoc.Profil: - Studii medii finalizate; - Experienta minim 2 ani; - Atestat ISCIR, reprezinta avantaj; - Cunostinte operare calculator; - Corectitudine, integritate, abilitati de comunicare si coordonare; - Atitudine orientata catre client;
OFERIM: Salariu competitiv; Bonuri de masa; Transport GRATUIT pentru Timisoara  de la Fantana Punctele Cardinale pana la punctul de lucru din Com. Ghiroda si retur.