Advanced search

DIRECTOR FINANCIAR

Candidatul ideal
Iti plac cifrele si ai experienta in contabilitate ,atunci hai in echipa noastra! Ce trebuie sa stii : Studii superioare economice/ contabile finalizate; Experienţă în contabilitate bancara minim 5 ani; Cunoştinţe solide de economie , contabilitate si cunoasterea legislatiei in vigoare; Cunostinte Microsoft Office, (Word, Excel, PowerPoint) Microsoft Outlook ; Capacitatea de a invata sisteme informatice noi; Capacitate de lucru in echipa.Descrierea jobului
Responsabilitati : Intocmirea bugetului pentru anul urmator, urmarind indicatiile oferite la nivel de grup; Analiza bugetului versus a ce s-a realizat; Respectarea cu strictete a termenelor comunicate si finalizarea in timp a sarcinilor : inchidere luna, inchidere an, intocmire buget, finalizare audit, intocmire diverse situatii etc; Activitatile de control financiar pe operatiunile contabile; Asiguri de acuratețea datelor financiar-contabile transmise către grup, conform balanței contabile; Intretinerea relatiei cu bancile ; Beneficii : Salariu motivant Diferite prime; Asigurare medicala privata;