Advanced search

asistent vanzari

     ECOMOLD este prezenta pe piata autohtona in distributia de materii prime chimice, incepand cu anul 2007. Cu o gama larga de produse chimice si o baza de furnizori recunoscuti pe piata interna si internationala, ECOMOLD ofera serviciii complete clientilor sai, livrand cu promptitudine comenzile in toata tara.
     Pentru a fi persoana potrivită pentru echipa noastră ca asistent de vânzări trebuie să îţi placă să lucrezi cu o echipă de persoane care sunt foarte active. De asemenea, trebuie să fii o persoană optimistă, prietenoasă si comunicativa. Trebuie să ai aptitudini de autoorganizare şi de lucru independent.
Responsabilitati:Redactare oferte si trimiterea lor la clientiMentinerea relatiilor cu clientiiIntocmirea si transmiterea facturilor proforme catre clientiReceptionarea, verificarea si evidenta comenzilor/livrarilor aflate in derulareAlte sarcini specifice postuluiCerinte obligatorii:Studii superioare in domeniul chimicExperienta (min. 5 ani) intr-o pozitie similara (asistent vanzari/comercial/relatii cu clientii)Foarte bune cunostinte de operare PC (MS Office)Limba engleza cel putin nivel mediuAbilitati de comunicare, lucru in echipa si individualBeneficii/bonusuri:Posibilitatea de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu de lucru stabil si placut, alaturi de o echipa dinamicaPosibilitati de promovare si bonusare in functie de performante