Advanced search

Asistent Manager cu atributii de Resurse Umane

Btr Exchange ( Bitcoin Romania) s-a infiintat in primavara anului 2014, cand a adus in tara primul ATM Robocoin pentru bitcoin din Europa Continentala. De atunci a urmat o dezvoltare continua, ajungand sa detina cea mai mare retea de ATM-uri si sa incheie parteneriate strategice cu alte companii specializate in tranzactii financiare, pentru facilitarea accesului la servicii de tranzactionare bitcoin, cat si cele mai importante altcoin-uri, in intreaga tara.
Candidatul ideal:
Ne dorim in echipa noastra un coleg muncitor si organizat, care sa contribuie la dezvoltarea departamentului in vederea atingerii obiectivelor companiei.
Pentru a fi de succes in echipa noastra trebuie sa fii motivat si pasionat de ceea ce faci, dispusa in permanenta sa preiei initiativa si sa generezi rezultate rapide si eficiente.
Calitatile de care ai nevoie pentru a face parte din echipa noastra:
- studii superioare in curs sau finalizate;
- cunostinte de limba engleza (orice alta limba straina constituie un avantaj);
- experienta pe un post similar prezinta avantaj;
- cunostinte de legislatia muncii prezinta avantaj;
- bune cunostinte MS Office;
- excelente abilitati de comunicare;
- flexibilitate si capacitate de a rezolva probleme;
- abilitati organizatorice;
- capacitatea de a respecta termene limita;
- gandire clara, rationament logic, integritate si corectitudine.
Principalele tale responsabilitati vor fi :
- indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat;
- asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei;
- gestionarea bazei de date interne cu salariatii companiei;
- intocmirea si gestionarea documentelor de personal, precum si a dosarelor de personal;
- intocmirea adeverintelor pentru salariati;
- evidenta lunara a concediilor de odihna, a concediilor fara plata si a concediilor neefectuate;
- arhivarea documentelor de personal;
- postarea anunturilor de angajare si programarea interviurilor;
- alte activitati specifice domeniului Resurse Umane.
Beneficii:
- Pachet salarial atractiv;
- Pizza day with the team;
- Mediu de lucru prietenos si suport continuu din partea echipei;
- Sansa de a face parte dintr-o echipa stabila si de succes;
- Oportunitatea de a lucra in crypto, un domeniu fascinant si de viitor.