Advanced search

Asistent manager

- Disponibilitate pentru munca in strainatate. - Experienta ca receptionist/secretara/asistent manager sau in domeniul vanzarilor;- Cunostinte de limba franceza si engleza la nivel avansat;- Prezenta agreabila, tinuta ingrijita, prestanta;- Seriozitate, punctualitate, responsabilitate;- Atitudine pozitiva, bune abilitati de comunicare, capacitate de interactiune cu clientul/managementul companiei;- persoana organizata, meticuloasa, sociabila, responsabila- capacitate de auto-organizare si de stabilire a prioritatilor;- cunostinte utilizare Microsoft Office- atenţie distributivă

RESPONSABILITATI:- Preia si directioneaza apelurile telefonice;- Sorteaza si inregistreaza corespondenta;- Primeste persoanele din afara (clienti, parteneri de afaceri etc.), asigurand protocolul aferent ;- Mentine legatura cu colaboratorii, programeaza intalniri si  reprezinta firma pentru incheierea de viitoare contracte cu partenerii straini;- Programeaza interviurile si audientele;- Copiaza / redacteaza / tehnoredacteaza diferite materiale;- Alte activitati specifice de secretariat.

BENEFICII:

- lucreaza intr-o echipa tanara
- pachet salarial atractiv